KONTAKT

Adress:
Koivumahlatie 3, 82600
Tohmajärvi – Finland
Phone: +358 400 388 221

Kontakta oss

Fakturainformation

Organisationsnummer (FO-nummer): 1045499-7
Adress e-faktura: 003710454997
Operatör: OpusCapita Solutions (E204503)

Pappersfakturor kan skickas till skanningstjänsten på:

Nordic Koivu Oy
Postbox 24733
00063 LASKUNET

Eller skanna till följande e-postadress:
NordicKoivuOy.FI.P.107162-0@docinbound.com

Nordic Koivus Fantastiska team

Arto Korhonen

VD

arto.korhonen@nordickoivu.com

+358 400 725 195

Susanna Maaranen

Susanna Maaranen

VICE VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR

susanna.maaranen@nordickoivu.com

+358 405 237 348

Vesa Korhonen

FÖRSÄLJNINGSCHEF

vesa.korhonen@nordickoivu.com

+358 400 199 364

Jarmo

Jarmo
Luostarinen

CFO

jarmo.luostarinen@nordickoivu.com

+358 401 612 088

Adriana Rezende

Marketing Coordinator

adriana@nordickoivu.com

+358 401 634 420

Svetlana Tyutryumova

BOKFÖRING

svetlana@nordickoivu.com

+358 400 388 221

Elias Almqvist

InternationalSales

elias@nordickoivu.com

+358 401 634 327

Sari

Sari Eerikäinen​

TILLVERKNING

tuotanto@nordickoivu.com

+358 400 236 921

Terho Honkanen

TILLVERKNINGSCHEF

terho.honkanen@nordickoivu.com

+358 504 083 213

Marko Jämsä

TILLVERKNINGSCHEF

marko.jamsa@nordickoivu.com

+358 503 506 771

Elina

Elina Kaajanen​

LABORATORIUM

labra@nordickoivu.com

+358 401 239 909

Ville

Ville Hiltunen

TILLVERKNINGSCHEF

ville.hiltunen@nordickoivu.com

+358 503 507 124

Tiina

Tiina Honkanen

KVALITETSKONTROLL

tiina.honkanen@nordickoivu.com

+358 504 661 071